Stal sa zo mňa anti amerofil !

Autor: Sylvia Horváthová | 22.3.2016 o 0:00 | (upravené 22.3.2016 o 12:55) Karma článku: 5,29 | Prečítané:  672x

Čoraz viac sa prikláňam k teórii, že svet ovláda hŕstka šialencov, alebo vysoko inteligentných no o to hamižnejších jedincov.To čo sa stalo dnes v Bruseli je tomu nepriamym dôkazom.

Za nepokoje v Európe podľa mňa môžu nepriamo nekalé praktiky a dlhodobé špinavé ťahy pár veľkomožných spoza mláky a možno aj odinakadiaľ. Čoraz viac sa prikláňam k teórii, že svet ovláda hŕstka šialencov, alebo vysoko inteligentných no o to hamižnejších jedincov.

Pre mňa sú dôkazom môjho presvedčenia aj tieto udalosti. Najprv bolo treba odstaviť vládnych predstaviteľov krajín kde prírodného bohatstva mali viac ako rozumu. Na ruinách toho povstali teroristi typu Usáma bin Ládin, ktorého nepriamo sami veľkomožní stvorili, neskôr ho aj s veľkou slávou zabili.

Ľudia obyčajní, ktorí fungovali v krajinách Blízkeho východu relatívne v norme sa zrazu pohli smerom do Európy. Sami od seba ? Kto im povedal, že Európa je pre nich zasľúbená zem ?  Niekto, kto žije z nepokojov, kto žije zo zbrojárskeho priemyslu, niekto kto žije z toho, že po vojne ( mimochodom v Európe už dávno vojna nebola, dávno sa nemohli veľkomožní ukázať akí sú hrdinovia) je všetko zničené a treba budovať. Ferko Mrkvička zo svojou stavebnou firmou z Hornej Dolnej to isto nebude.  

Do Európy zo Sýrie, Alžírska, Iraku či Iránu neutekajú ľudia chudobní, ale zväčša vychcaní, sú to mladí ľudia, ktorí chcú zneužívať systém a svojimi presvedčeniami chcú likvidovať v dnešnej dobe mierumilovné národy. Nemajú v úmysle prispôsobiť sa kultúre, ktorá im dala šancu na, ako oni hovoria „ lepší život.“ Stabilnú Európu potrebujú veľkomožní rozložiť, destabilizovať, ekonomicky zruinovať, pretože začínala vykazovať rast a pohodu, čo nie je po vôli niektorým „mocnostiam.“ Stará dobrá Európa je po pribúdajúcich sa teroristických útokoch pomaly minulosťou. Lojálny prístup ku všetkým debilom sa evidentne neujal.

Treba selektovať a tvrdo, minimálne tak ako to robí napríklad Slovensku cudzinecká polícia v rozhovore so žiadateľom o trvalý pobyt v SR ( cudzinec z tretej krajiny manžel Slovenky). Okrem mien rodinných príslušníkov svojej ženy, musí vedieť aj iné súkromné náležitosti svojej novo získanej rodiny, ale aj naopak manželka o manželovej rodine.

Škoda, že v tejto pohnutej dobe premýšľajú zodpovední ľudí aj svetoví politici iracionálne, príliš emocionálne,  chýba im racionálne zmýšlanie ako túto katastrofu vyriešiť... (alebo nebodaj patria medzi tú hŕstku jedincov spomínaných v úvode ? ).

Napríklad v  utečeneckých táboroch majú čas, priestor  aj dobrovoľníkov, ktorí môžu takéto kontrolné, krížové rozhovory s jednotlivými žiadateľmi viesť. Myslím si, že jednoznačne treba púšťať ďalej do Európy iba rodiny s deťmi, mladých mužov aj ženy automaticky obracať späť, starých tiež. Skúmať, či sa účelovo nevytvorili rodiny. Nie je to diskriminácia, ja to nazývam ochrana Európy resp. ochrana krajiny,ktorá prijíma utečencov. Následne je potrebné zabezpečiť pre rodinu vzdelávanie, aby sa eliminovala rečová bariéra, zároveň im dávať časové limity do roka sa musia naučiť jazyk, do pol roka nájsť si prácu, alebo študovať. Ak nie, sociálne dávky maximálne na rok a potom jedinca poslať späť do krajiny pôvodu, nakoľko sa ten jedinec nechcel asimilovať/ začleniť do krajiny kde prišiel v rámci azylu. Rovnako by azylanti mali byť monitorovaní, sami v rámci toho aby neboli z krajiny vyhostení by mali chodiť hlásiť sa na úrady každý pol rok. Podobne je potrebné podchytiť aj ich deti a vytvoriť im možnosť začlenenia sa do života detí v krajine v ktorej sa rozhodli usadiť. Mal by platiť zákaz akýchkoľvek separátnych materských škôl typu židovská, moslimská, kresťanská a pod. Všetci sme si rovní pred tým tam hore, je jedno ako ho kto nazýva v súkromí.

No zároveň sa obávam či nie je neskoro na akékoľvek opatrenia, keď si krajiny ako Nemecko, Belgicko, Francúzsko či severské štáty dlhodobo púšťali k sebe nekontrolovateľné množstvo utečencov, ktorí im pod nosom časom vyrástli v teroristov.   

Aby toho nebolo málo na Africkom kontinente s vysokou ľudnatosťou „zrazu“ vypukla ebola, ktorá sa nekontrolovateľne šírila, pôvodne kosila iba obyvateľov tmavej pleti, ktorí žili v nesmiernej chudobe. Keď začala naháňať strach celému svetu aj jej tvorcom, opäť nastúpili veľkomožný a zrazu z eboly prestal byť strašiak podobne ako vírus H1N1, či ďalšie.

 Momentálne zúri vírus Zika, môžeme tipovať prečo vypukol práve pred karnevalom v Rio de Janeiro, prečo práve vtedy keď sa pripravujú olympijské hry. Prečo ?

Prečo sa to všetko deje ?

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Prehrali a odišli k medveďom. Danko nie je prvý, kto sa po porážke stratil

Za medveďmi pravidelne chodil Vladimír Mečiar, po neúspešných voľbách sa trikrát vytratil aj Robert Fico.

KOMENTÁRE

Bojkot zasadania vlády vracia Dankovi v hre vážnosť

Tromfom Danka je teraz jeho nevypočítateľnosť, náladovosť.

PRIMÁR

Strachu sa bude dať zbaviť. Vedci ho zničia pomocou svetla

Objav pomôže obetiam traumatizujúcich zážitkov.


Už ste čítali?